dVA.rs
Vaša korpa
UPS uređaji i sistemi
servis i prodaja
Trofazni, modularni, monofazni, On-Line - UPS
uredjaji visoke pouzdanosti i efikasnosti
Više informacija
www.sinfon.rs
Optika - instrumenti i alati, pasiva (spliteri, patch-cord-ovi, kablovi i spojnice)
OTDR uredjaji i splajseri
Saznaj više
Upravljivi Ethernet svičevi
GPON
Mrežna oprema visokih performansi i kvaliteta ali odlične cene.
Dizajnirano i proizvedeno u Rusiji.
Vrlo popularna oprema kod naših CATV i Internet servis operatora
Vidi više
Veliki izbor modela fuzionih splajsera sa
lokalnom servisnom podrškom
Više informacija
Brend: Sinfon
Product Features●Supports 1.25Gbps bit rates●Duplex LC connector●Hot pluggable SFP footprint●1310nm DFB laser transmitter and PIN photo-dete..
1,790.00 RSD
Brend: Sinfon
Product Features●Supports 1.25Gbps/1.0625Gbps bit rates●Duplex LC connector●Hot pluggable SFP footprint●1310nm FP laser transmitter and..
1,190.00 RSD
Brend: Sinfon
Karakteristike :● 1310nm● 2km transmission with MMF● Up to 1.25Gbps data rate operation ● Compliant with SFP MSA and SFF-8472 with duplex LC receptac..
990.00 RSD
Brend: Sinfon
Product FeaturesSupports 1.25Gbps/1.0625Gbps bit ratesDuplex LC connectorHot pluggable SFP footprint850nm VSCEL laser transmitter and PIN photo-detect..
1,390.00 RSD
Brend: ELTEX
Karakteristike : Advanced L2 featuresMulticast support (IGMP Snooping, MVR)Advanced security functions (L2-L4 ACL, IP Source Guard, Dynamic ARP I..
129,990.00 RSD
Brend: Sinfon
VLS-8-15 is a VLS-8 Series Mini Visual Laser Source used to inspect the damaged or broken point of a optical fiber, cable, patchcord and etc.If t..
5,390.00 RSD
Brend: Sinfon
FF-VFL-B Series Mini Visual Laser Source totally complies with the human engineering. It's small in size, easy to operate, portable and integrated wit..
2,390.00 RSD
Brend: Deviser
The TC601+ is a handheld Ethernet service tester that supports testing for speeds up to 1Gbps. It's the next generation of telecommunicationsystems an..
224,990.00 RSD
Brend: ELTEX
Karakteristike :L2+ switchesStacking supportMulticast support (IGMP Snooping, MVR)Advanced security functions (L2-L4 ACL, IP Source Guard, Dynamic ARP..
32,990.00 RSD
Brend: ELTEX
Karakteristike :High performanceStacking up to 8 devices4x10G ports in base configurationHot-swappable redundant power suppliesAdvanced L2 functionsL3..
177,990.00 RSD
LiveU LU300 HEVC
Na upit
Brend: LiveU
The LU300 is a small-sized, cost-effective and reliable HEVC encoder, enabling broadcasters and other content creators to transmit high-quality video..
0.00 RSD
Brend: ELTEX
Karakteristike :L2+ switchesStacking supportMulticast support (IGMP Snooping, MVR)Advanced security functions (L2-L4 ACL, IP Source Guard, Dynamic ARP..
76,990.00 RSD
Brend: ELTEX
Karakteristike :L2+ switchesStacking supportMulticast support (IGMP Snooping, MVR)Advanced security functions (L2-L4 ACL, IP Source Guard, Dynamic ARP..
32,990.00 RSD
Brend: DVP
Karakteristike:                Kompaktan  i laganVisina od 5000m osigu..
214,990.00 RSD
Brend: INVT
HR11 series is online double-conversion UPS with fully DSP controlled technology. With 19"..
35,490.00 RSD
Brend: ELTEX
Karakteristike :L2+ switchesStacking supportMulticast support (IGMP, IGMP snooping, MVR)Extended safety services (L2-L4 ACL, IP Source address guard, ..
44,490.00 RSD

Postanite naši partneri

Kompanija dVA.rs ima dugogodišnje iskustvo u proizvodnji i distribuciji softverskih rešenja, kao i distribuciji telekomunikacionih i sigurnosnih sistema.